Atliekų presavimo įrangaAtliekų presavimas – moderni ir įvairių pramonės šakų darbą pilnai optimizuojanti technologija, kurios metu atliekos supresuojamos į ryšulius.

Presai tinkami presuoti antrines žaliavas, tokias kaip kartonas, popierius, plastikinės taros, pakuotės ir pan. Į didelio tankio paketus supresuotas popierius, kartonas ar plastikas iš karto paruošiamas perdirbimui. Itin suspausti, taisyklingos formos blokai yra pritaikyti patogesniam atliekų sandėliavimui: tokius paketus galima krauti vieną ant kito, sutaupant vietos gamybinėse patalpose.

Automatizuota atliekų presavimo sistema leidžia operatoriui automatiškai pakrauti presą nuolatos arba periodiškai. Galimas ir rankinis preso pakrovimo procesas. Priklausomai nuo norimo paketo gabaritų, į bloką atliekos supresuojamos automatiškai, pasiekus nustatytą suveržimo ribą.

Džiaugiamės galėdami save vadinti sėkmingais tiekėjais, siūlančiais Lietuvos verslininkams atliekų tvarkymo inovacijas. Tarpininkaujame ir teikiame daugelį atliekų tvarkymui, rūšiavimui bei presavimui tinkamos įrangos ir technikos.

Siūlome įrangą, kuria pasitikime:

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis.