Tel. +37068404037 | El. paštas: info@judesiotechnika.lt

Juostiniai transporteriai — juostiniai konvejeriai

Titulinis
Juostiniai transporteriai — juostiniai konvejeriai

Juostiniai transporteriai — juostiniai konvejeriai

Juostiniai transporteriai

unikalios konstrukcijos įrenginiai, naudojami pramonės, žemės ūkio, metalo, medienos bei maisto pramonės sektoriuose efektyvesniam atliekų tvarkymui.

 

Juostiniai transporteriai

Jų naudojimas įvairiose pramonės šakose paremtas greitu operacijų atlikimu ir patvariomis bei stabiliai veikiančiomis sistemomis, o pagal tai, kokios konstrukcijos yra juostinis transporteris, juo galima gabenti įvairaus svorio, gabaritų įrenginius ir atlikti konkrečias užduotis.

Juostiniai transporteriai naudojami: 

  • sąvartynuose;
  • logistikos centruose;
  • gamybinėse bazėse;
  • didžiuosiuose prekybos centruose;
  • atliekų ir pakuočių rūšiavimo cechuose.

 

Ne vienerius metus bendradarbiaujame su Vokietijos atliekų tvarkymo įrangos gamintojais. Tokių ryšių rezultatas – technologiniai planai bei gamybiniai atliekų tvarkymo įrenginių brėžiniai. Visi juostiniai transporteriai suprojektuoti Lietuvoje, taip sutaupoma laiko bei sumažinama įrangos kaina. Siekiame savo klientams pasiūlyti kokybišką įrangą ir konkurencingą kainą.

Juostiniai konvejeriaijuostinis transporteris

Mūsų gaminami juostiniai transporteriai gali būti kelių rūšių:

Juostinis transporteris gali būti tiesus arba lenktas, pavaras suprojektuojant atitinkamai skirtingose vietose. Kiekvienas juostinis konvejeris gali būti suprojektuotas pagal specifinius kliento poreikius.

Juostinis transporteris

Kiekvienas atskiras juostinis transporteris pagal poreikį gali būti montuojamas į vieną didesnę konvejerių sistemą, kuri naudojama ne tik atliekų gabenimui, bet ir rūšiavimui. Naudojant tokias sistemas atliekų rūšiavimo procesas optimizuojamas: rūšiavimas vyksta sparčiau ir lengviau, per trumpesnį laiką galima išrūšiuoti didesnį kiekį atliekų.
„Judesio technika“ ne tik projektuoja, mes taip pat ir pervežame techniką, ją sumontuojame bei teikiame mobilaus serviso paslaugas. Savo technikai suteikiame garantiją, sudarome techninės priežiūros planą, jį vykdome, prireikus pateikiame originalias detales, atliekame remonto darbus.

Kilus klausimams, susisiekite su „Judesio technika“ komanda.

Naudotą atliekų tvarkymo įrangą rasite čia.

Parduodame įrangą, kuria pasitikime.