Tel. +37068404037 | El. paštas: info@judesiotechnika.lt

Konvejeriai – transporteriai

Titulinis
Konvejeriai - transporteriai

Konvejeriai – transporteriai

Konvejeriai — transporteriai

unikalios konstrukcijos įrenginiai, pritaikyti įvairių atliekų gabenimui ir lengvesniam jų rūšiavimui.

 

KonvejerisKonvejeris, konvejeriai

Konvejeris (sinonimas — transporteris) pasižymi paprasta konstrukcija ir funkcionalumu. Transporteriai su nesudėtinga konstrukcija ir funkcionalia sistema lengvai ir greitai prisitaiko prie įvairaus svorio bei dydžio transportuojamų elementų. Transporteriu gamyba orientuota į patvarumą, greitį bei patogumą jais gabenant įvairias atliekas. Konvejeriai labai dažnai motorizuojami.

Ilgus metus bendradarbiaujame su patyrusiais Vokietijos gamintojais. Tokia praktika suteikė mums neįkainojamos patirties ir žinių, kurias pritaikėme vietos rinkoje. Siūlome pagal Vokietijos partnerių brėžinius mūsų suprojektuotus transporterius (konvejerius). Transporterių gamyba Lietuvoje leidžia sutaupyti tiek laiko, tiek piniginių kaštų, tiek sumažinti pačios įrangos kainą.

Siūlomas konvejerių asortimentas:
* grandininiai konvejeriai;
* juostiniai transporteriai.

Kaip išsirinkti?

Atsižvelkite į pramonės sektorių, gabenamo krovinio dydį ir svorį. Taip pat rinkitės atitinkamo ilgio, aukščio, pločio, motorizuotos sistemos arba laisvos riedėjimo sistemos transportavimo įrangą (konvejerį). Vienos gabenimo ir rūšiavimo linijos turi rankinį valdymą, o kitos automatinį. Nėra universalių patarimų, kuriais remdamiesi galėtumėt pasirinkti savo srityje ir patalpose tinkamiausią įrenginį. Kiekvienas užsakymas yra specifinis, bendradarbiaudami su mūsų komanda galite išsiaiškinti kokie konvejeriai, jų sistemos ir parametrai atitiktų Jūsų poreikius, o tada pasirinkti Jums asmeniškai tinkamiausią.

Konvejeriai didina rūšiavimo darbų našumą. Rūšiavimo sistemos dėka, vienas linijos operatorius gali kontroliuoti ir rūšiuoti didelį atliekų kiekį. Vienu mygtuko paspaudimu, visiškai automatizuota, didelės spartos rūšiavimo sistema pritaikoma įvairių rūšių atliekų gabenimui ir lengvesniam bei spartesniam rūšiavimui.

Transporteriai Transporteriai, transporterių gamyba

Šie įrenginiai plačiai naudojami pramonės, žemės ūkio, metalo, medienos bei maisto įmonių veiklos optimizavimui. Konvejerių kaina atitinka jų patvarumo ir funkcionalumo lygį.

Transporterių gamyba

Pats transporteris, kaip įrenginys, yra nuolat tobulinamas. Konvejerinės sistemos ir konvejerių dalys kuriamos taip, kad darbas su transporteriais būtų saugus ir efektyvus. „Judesio technika“ turi patirties, kuri leidžia kurti novatorišką įrangą. Transporterius parduodame įvairius: nuo elementarios konvejerinės sistemos pagrindu veikiančių transporterių iki sudėtingų įrenginių, kuriems reikalinga konvejerių gamyba pagal specialius užsakymus. Kadangi mūsų įrangos gamyba vykdoma Lietuvoje, sutaupome laiką ir kaštus, dėl to galime savo klientams pasiūlyti gamybą ir įrenginius už konkurencingą kainą.

Transporterio juostos sujungimas
Dažniausiai didesnės konvejerinės sistemos yra sudaromos iš standartinių transporterių serijos. Į bendrą sistemą sujungiamos, pagal užsakymą pagamintos (arba standartinės, gamyklinės), konvejerinės juostos, kurios turi tam tikras savybes bei pagrindines, o kartais ir specifines, funkcijas. Rūšiavimo konvejeriai nukreipia rūšiuojamus objektus iš vienos linijos į kitą. Valdydami kelias rūšiavimo linijas, gabenamus objektus galite išrūšiuoti nukreipdami juos į atitinkamą transporterį. Visai nesvarbu kokios rūšies atliekas rūšiuojate ir utilizuojate, ar tai būtų aukščiausios kokybės popierius, ar mišrios antrinės žaliavos, — galite pasitikėti „Judesio technika“, nes mes išspręsime Jūsų klausimus, susijusius su rūšiavimo sistemų poreikiais, pateikdami patikimus sprendimus.

Parduodame konvejerius, kuriais pasitikime.

Domina konkretus konvejeris, kaina, konvejerio techniniai duomenys, projektavimas ar gamyba? Detalesnės informacijos teiraukitės „Judesio technika“ komandos, kuri suteiks konsultaciją, kokie transporteriai būtų tinkamiausi Jūsų veikloje.